Menu Zamknij

Klimatyzacja

Dawniej szczyty zapotrzebowania na energię elektryczną występowały przede wszystkim zimą, gdy pochłaniało ją ogrzewanie. Obecnie jest inaczej – coraz częściej problemy z zaspokojeniem naszych potrzeb pojawiają się latem. Wiąże się to m.in. z tym, że bardzo zyskuje na popularności montaż klimatyzacji. To ogromne obciążenie także dla budżetu użytkownika wyposażonego w nią domu. Chyba, że zastosujemy inne rozwiązanie. Częstochowa i okolice to region, w którym z pomocą przyjdzie firma EKOWEN. Klimatyzacja domowa wcale nie musi pochłaniać wielkich ilości energii. Instalacja nowoczesnego systemu wentylacyjnego wspartego gruntowym wymiennikiem pozwoli nam uzyskać komfortowe warunki we wnętrzu budynku przy każdej pogodzie, a jednocześnie zminimalizować związane z tym koszty. Rozważasz montaż klimatyzacji? Postaw na doświadczenie naszych fachowców i sprawdzone rozwiązania, a przekonasz się, że klimatyzacja domowa nie musi odczuwalnie drenować Twojego portfela.

montaż klimatyzacji częstochowa

Skuteczna i tania w eksploatacji klimatyzacja domowa przyniesie nam korzyści przez cały rok

klimatyzacja domowa częstochowa

Montaż klimatyzacji poprzez stworzenie systemu wentylacyjnego z gruntowym wymiennikiem płytowym pozwoli schłodzić i osuszyć powietrze dostarczane do domu. Jedynie wentylatory – nawiewny i wywiewny – oraz układy sterujące będą pochłaniały energię elektryczną. Stosowane przez firmę EKOWEN urządzenia sprawiają jednak, że jej ilości są absolutnie minimalne. To zatem najbardziej oszczędna klimatyzacja domowa, jaką można dziś wykonać. Dostępny w naszej ofercie wymiennik płytowy bezprzeponowy nie jest w dodatku kłopotliwy w instalacji – nie wymaga głębokich wykopów ani dużej powierzchni. Zapewnia przy tym stabilną temperaturę. System taki może pracować cały czas, stale odprowadzając kondensat do ziemi i dostarczając schłodzone, suche powietrze, następnie oczyszczone przez filtr w rekuperatorze. Daje on możliwość ominięcia wymiennika ciepła za pomocą bypassu. Montaż klimatyzacji tego typu da Ci więc wytchnienie w upalne dni bez dużych wydatków na prąd!

Co najważniejsze, taki system nie staje się bezużyteczny wraz z nastaniem jesieni. Zimą będzie chronił Twój budżet przed utratą energii potrzebnej na ogrzewanie. Poza tym taka klimatyzacja domowa przez cały rok zatrzymuje obecne w powietrzu zanieczyszczenia. Możliwość dostosowania parametrów pracy sprawia, że zawsze będą one odpowiadać warunkom. Częstochowa i okolice to region, w którym korzystać można z wiedzy i umiejętności specjalistów z firmy EKOWEN. Zapewniamy fachowe doradztwo, aby montaż klimatyzacji przyniósł jak najwięcej korzyści.