Menu Zamknij

Rekuperacja

Rekuperacja to proces polegający na odzyskiwaniu energii cieplnej z powietrza wywiewanego z domu, tak by ogrzać powietrze które nawiewane jest do mieszkania. Odpowiada za to centrala rekuperacyjna która znajduje się w budynku. Posiada ona oddzielne kanały, dzięki czemu świeże i czyste powietrze z zewnątrz nie miesza się z powietrzem które jest wywiewane z pomieszczeń. W rekuperatorze znajduje się wymiennik ciepła który odpowiada za ten proces. Obieg powietrza w budynku jest wymuszony przez centralę.  Rekuperacja to wentylacja z odzyskiem ciepła, a także ekonomiczny sposób na dostarczenie do wszystkich pomieszczeń w domu świeżego powietrza, przy jednoczesnym usunięciu powietrza zanieczyszczonego.  System rekuperacyjny pracuje cicho, pobierając niewielkie ilości energii elektrycznej, dzięki czemu jest bardzo praktyczna w działaniu, a poprzez wymianę ciepła pozwala na oszczędności w kosztach ogrzewania. Dzięki rekuperacji w domu cały czas oddychasz świeżym powietrzem bez konieczności wietrzenia pomieszczeń. W domach z tradycyjną wentylacja ciepło ucieka poprzez kanały wentylacyjne. Dzięki rekuperacji nie ma tych strat.Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz do firm z Częstochowy i pobliskich miejscowości.

Współpracujemy z czołowymi producentami central rekuperacyjnych. Jesteśmy doświadczonym instalatorem co zapewnia Państwu wysoką jakość świadczonych usług oraz pewność właściwego montażu urządzeń. Firmy z którymi współpracujemy gwarantują wysoką jakość oferowanych produktów, od wielu lat działający w wentylacyjnej  i stale inwestujący w coraz lepsze i wydajniejsze rozwiązania.

Nasza oferta skierowana jest do Inwestorów poszukujących nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą na stworzenie wydajnego i ekologicznego systemu grzewczego. Rekuperator do domu to obecnie opcja ciesząca się niesłabnącym zainteresowaniem, a usługa montażu, którą Państwu proponujemy, to możliwość fachowego wykonania infrastruktury w krótkim czasie.

Rekuperacja – montaż w domu

Instalacja systemu odzyskiwania ciepła z usuwanego z pomieszczeń obiektu mieszkalnego powietrza, to bardzo dobra decyzja. Nie tylko pod względem znaczących oszczędności, ale również pod względem ograniczenia emisji gazów cieplarnianych do środowiska. Intuicyjna obsługa urządzenia oraz możliwość dopasowania parametrów do własnych preferencji, to również znaczące atuty, które sprawiają, że wielu Inwestorów decyduje się właśnie na to rozwiązanie.

Zapraszamy

Profesjonalnie zajmiemy się realizacją inwestycji, kompleksowo przygotujemy całą infrastrukturę niezbędną do prawidłowego działania instalacji, wykorzystując do tego celu najwyższej jakości komponenty. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszej propozycji.